Львівський регуляторний хаб ініціює проведення консультацій для представників малого бізнесу

Львівський регуляторний хаб запускає соціальну ініціативу проведення безкоштовних онлайн-консультацій для представників малого бізнесу Львова.

Львівський регуляторний хаб запускає соціальну ініціативу проведення безкоштовних онлайн-консультацій для представників малого бізнесу Львова.

“Україна стоїть на порозі великої економічної кризи разом з усім світом. Карантинні заходи, наразі, продовжено до 24 квітня. Ключові сфери економіки зазнають значних збитків. За різними прогнозами українська економіка може втратити від 4% до 9% ВВП”. – йдеться в прес-релізі.

Львівський регуляторний хаб зазначає, що надзвичайна ситуація є особливо критичною для туристичного Львова, де сфера обслуговування є однією із ключових, і забезпечує 20% мешканців роботою. Пільги від держави та міста допоможуть “втриматись на плаву” лише частині підприємств, тому зараз дуже важливою є підтримка саме малого бізнесу, який і є найбільш вразливим.

“Тому ми прийняли рішення, що під час карантину (до 24 квітня включно) кожен підприємець зможе отримати від нас базову юридичну допомогу в форматі онлайн-консультації щодо змін у законодавстві, які впливають на підприємців в період надзвичайної ситуації та карантину, і специфіки процедури отримання міських дозвільних документів на майбутнє”. – кажуть у ЛРХ.

Тому команда просить колег-експертів взяти участь в такій ініціативі, та разом допомогти львівському бізнесу зберегти економіку міста.

Там додають, що команда починає приймати запити від місцевих підприємців через публічну сторінку Львівського регуляторного хабу в Facebook.

Окрім цього, усі додаткові та необхідні матеріали ви зможете знайти за посиланням. 

“По мірі поступлення запитів, ми будемо наповнювати ресурс корисними матеріалами”. – підсумовують у Львівському регулятивному хабі.

Читайте нас у Telegram.

категорії
БізнесНовиниСуспільство

Публікації по темі