Львівський тиждень моди виходить на подіум

Сьогодні відбулося офіційне відкриття Lviv Fashion Week 2018.

Вже традиційно восени у столиці Західної України проводиться тиждень моди. Сьогодні, 26 жовтня, відбулося офіційне відкриття Lviv Fashion Week 2018. Захід триватиме до неділі, 28 жовтня. Основною локацією незмінно є Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

Lviv Fashion Week 2018 буде набагато масштабнішим, як за числом локацій, так і за кількістю учасників, в порівняні з минулим роком. За площею модний тиждень займе не один, а два поверхи Міжнародного аеропорту. Покази відбуватимуться на другому поверсі, як і було раніше, а от на третьому поверсі цьогоріч розташовані шоу-руми дизайнерів, відпочинкова зона і масштабна виставка сучасного мистецтва Lviv Art Days. Останнє нововведення дозволило організатором значно розширити аудиторію заходу, залучивши не лише поціновувачів трендів, а й фанатів modern art.

Цьогоріч Lviv Fashion Week відбуватиметься за пітримки девелоперської компанії «Lev Development». «Мистецтво, як і архітектура, – вічне. Архітектура – це ті ж самі твори мистецтва, які ми будемо бачити ще десятки років. Якщо підходити до будівництва міста без творчості, без душі, то будемо бачити сірі міста зразка Радянського Союзу, які не мають архітектурної цінності і створюють дискомфорт для людей, – зазначає Олександр Островський, співзасновник девелоперської компанії  Lev Development, – Ми готові надавати підтримку творчим особистостям, інвестуючи у проведення таких подій. Розуміємо та віримо, що в Україні будуть і Далі, і Пікассо, і Рубенси. Їх лише потрібно віднайти, допомогти розвинутись і тоді ми стоятимемо поряд із великими державами».

Варто зазначити, головний акцент Lviv Fashion Week робить на демонстрації саме вітчизняних дизайнерів задля підтримки та розвитку індустрії трендів України. Проте цьогорічний тиждень моди може похвалитися і збільшенням кількості закордонних творців колекцій, зокрема прибули учасники з Польщі, Німеччини та Великобританії.

Також Lviv Fashion Week 2018 дає зелене світло для молодих дизайнерів. Якщо ще минулого року більшість піонерів світу моди могли представити свої колекції на додаткових локаціях, то зараз частина з них має змогу продемонструвати свої напрацювання в епіцентрі подій заходу.

Родзинкою Lviv Fashion Week 2018 стане представлення не лише традиційних, доволі «закритих» колекцій, а й розбавлення програми заходу авангардно-відвертими показами.

Хоч офіційне відкриття Lviv Fashion Week відбулося сьогодні, 26 жовтня, та ще вчора модному світу представили двох дизайнерів (DIYA та Kateryna Karol&Synyava). Знайомство відбулося у форматі контекстуальних презентацій зі світловими ефектами.

Повноцінні покази колекцій, лекції від експертів моди та майстер-класи українських парфумерів розпочнуться вже сьогодні і триватимуть до 28 жовтня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі