Львівську школу мистецтв №11 відремонтують за 20 млн

Тендер оголосили вже вдруге.

Проведуть реконструкцію з надбудовою Львівської державної школи мистецтв №11 на вул. М.Кричевського, 61 у м. Львові.

Відповідний тендер розмістили на Prozzoro.

Як зазначили у технічному завданні, спочатку закладуть фундамент та виконають внутрішні мурування стін. На першому, другому й третьому поверхах укладуть панелі перекриття. Також замінять дах, пофарбують стелі, проведуть монтаж ліфта. Окрім цього, планують влаштувати звукоізоляцію та утеплення фасадів.

Очікувана вартість робіт становить 20 млн 318 тис. Аукціон проведуть 3 січня 2020 року. Закінчити реконструкцію планують до кінця наступного року.

Зауважимо, тендер щодо реконструкції школи мистецтв вже оголошували 21 листопада. Однак тоді торги не відбулись, адже участь в аукціоні взяв лише один учасник –  ТОВ Орбудсервіс, який згодився відремонтувати будівлю за 20 млн 201 тисячу гривень. Додамо, за даними You control, фірма існує з 2014 року, але має недостатній розмір статусного капіталу, 1000 гривень.

Нагадаємо, у музичній школі ім. С.Крушельницької виявили розтрати на суму понад 176 тисяч. Зокрема незаконні видатки 155,5 тис. грн на оплату праці, зайву виплату майже 17 тис. грн за виконані роботи з капітального ремонту приміщень школи та покриття витрат орендарів на суму майже 4 тис. грн. Через прийняття управлінських рішень щодо продовження договорів оренди без проведення нової оцінки орендованого майна школа втратила можливість отримати додаткові доходи на суму майже 1,6 млн грн.

 

Читайте нас у Telegram.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі