Львівтрансгаз «розщедриться» на страхування водіїв

Чи діє закон «оптом дешевше» на страхування штату?

4 жовтня 2018 року почнеться аукціон з визначення переможця тендеру, замовником якого є Філія “Управління магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” АТ “Укртрансгаз”.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

Предметом закупівлі є надання страхових послуг, а саме – обов’язкове особисте страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті.

Згідно тендерної документації водіїв, які потребують страхування, налічується 267 осіб. Очікувана вартість становить 13 тис 617 гривень.

Строк дії договору страхування триває з 3 жовтня 2018 року до 2 жовтня 2019 року.

За допомогою простої арифметичної дії виходить, що Львівтрансгаз збирається витратити на 1 людину 51 гривню.

Згідно з Постановою від 14 серпня 1996 р. № 959 Про затвердження Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті страховий тариф за обов’язковим особистим страхуванням водіїв на залізничному, автомобільному та електротранспорті визначається у розмірі до 0,18 відсотка страхової суми за кожного застрахованого.

Також зазначається, що розмір страхової суми для кожного застрахованого становить 6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 102 000, 00 гривень.

У результаті ми отримуємо, що такий вид страхування повинен коштувати не менше 183.60 гривень за людину.

Додамо, що страховик повинен виплатити страхові суми:

а) у разі загибелі або смерті застрахованого внаслідок нещасного випадку на транспорті сім’ї  загиблого або його спадкоємцю у розмірі 100% страхової суми;

б) у разі одержання застрахованим травми внаслідок нещасного випадку на транспорті при встановленні йому інвалідності:
I групи – 90% страхової суми;
II групи – 75% страхової суми;
III групи – 50% страхової суми;

в) у разі тимчасової втрати застрахованим працездатності за кожну добу – 0,2% страхової суми, але не більше 50% страхової суми.

У разі смерті або встановлення інвалідності застрахованому після тимчасової втрати працездатності та отримання ним страхового відшкодування потерпілому або його спадкоємцеві виплачується різниця між максимальною страховою сумою, передбаченою підпунктами “а” і “б” цього пункту, та вже отриманим відшкодуванням.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі