Львівводоканал витратить 8 мільйонів на нове обладнання

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" закупить 3 каналізаційні механізована катенарні решітки на суму в 8 мільйонів гривень.

Львівводоканал закупить каналізаційні механізована катенарні решітки з електричним приводом за 8 мільйонів гривень.

Відповідний тендер був розміщений на порталі Prozorro.

Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал” закупить 3 каналізаційні механізована катенарні решітки на суму в 8 мільйонів гривень.  26 лютого 2019 року розпочнеться аукціон стосовно тендеру, а от поставка товару запланована по 31 травня того ж року.

Згідно документації тендеру, місце розташування таких решіток буде в в дощових та господарсько-побутових  каналах, де решітка повинна вилучати зі стічних вод великі і середні відходи.

Головний принцип, покладений в роботу катенарних решіток, – гнучкість механізму і самоналаштування до забруднень різного розміру і механічних властивостей. Варто додати, що механічне очищення – це важливий етап обробки стоків, у процесі якого зі стічних вод мають бути видалені усі великі та дрібні забруднення, а також нерозчинні домішки.

В тендерній документації зазначено, що гарантійний термін експлуатації катенарних решіток не менше 12 місяців, використовувати ж їх загалом можна протягом 10 років.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі