Львів’яни виступили проти будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій

18 липня, на громадських слуханнях, львів’яни проголосували проти сміттєпереробного заводу в місті

Мешканці Личаківського і Шевченківського районів Львова, які були присутні на громадських слуханнях, висловилися проти будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій

Проти будівництва проголосували 325 із 352 зареєстрованих учасників.

Представники громадськості вважають, що зведення такого об’єкту в місті може нашкодити екології навколишнього середовища і здоров’ю мешканців та гостей міста.

«Люди просять спочатку очисні споруди відремонтувати і доробити, щоб справлялися, бо запах – просто не можливо дихати», – написав у Facebook депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

Містяни також додали, що обласна та міська влада мають між собою домовитись щодо виділення іншої ділянки під забудову сміттєпереробного заводу.

«Львів має міського голову? На слуханні не було ні самого Андрія Івановича Садового, ні жодного з депутатів ЛМР від фракції «Самопоміч». Я вважаю, що це неправильно, адже мер міста неодмінно повинен вести діалог із громадою і брати участь у подібних заходах.Щодо голосування, то нам досі не показали чіткого плану чи стратегії будівництва цього заводу. Також нам не довели доцільності його розташування саме на вул. Пластовій», – зазначив Ігор Телішевський, голова фракції “Укроп” у Львівській міській раді.

Нагадаємо, що раніше у Львівській міськраді затвердили містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі