Майно банку “Львів” продають через торгівельний майданчик “СЕТАМ” за 8,5 мільйонів

Мова йде про майновий комплекс загальною площею 2332,7 кв.м та земельну ділянку площею 1,5455 га.

На електронному торгівельному майданчику ДП “СЕТАМ” виставили на продаж майновий комплекс ПАТ АКБ “Львів” загальною площею 2332,7 кв. м.

Оголошення про добровільний продаж на майданчику розмістили у п’ятницю, 5 квітня.

Мова йде про майновий комплекс загальною площею 2 332,7 кв.м та земельну ділянку площею 1,5 тис. га у с. Шепель, Луцького р-ну, Волинської обл. на вул. Шевченка. Майно попередньо оцінили у 8,5 мільйонів гривень.

В межах аукціону учаснику пропонується придбати будівлю виробничого цеху, будівлю складу АТМ, будівлю складу ПММ, будівлю неопалювального складу будівля КПП, а також земельну ділянку площею, цільовим призначенням якої зазначено обслуговування офісу та гаражно-складських приміщень.

Сам аукціон триватиме 3 травня з 9:00 до 18:00 з можливістю подовження. Попередньо заявити про участь можливо до 2 травня, сплативши гарантійний внесок у розмірі 425 тисяч гривень. Зазначено, що мінімальним кроком аукціону є 85 тисяч грн.

Довідка

Банк “Львів” був створений в 1990 році. У 2007 році став банком повністю з іноземним капіталом. 29 січня 2019 року 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility.

Спільно з керівництвом міста та області ПАТ АКБ “Львів” бере участь у розробці та впровадженні регіональних програм щодо вирішенню важливих для області проблем. Це, зокрема, стосується програми енергозбереження, муніципальної програми розвитку міського транспорту, а також підтримки малого та середнього бізнесу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі