Майже 20 млн грн цьогоріч Львівщина витратила на оновлення будівель «Народних домів»

З початку року, станом на 22 жовтня оголошено 11 тендерів, пов’язаних із будівництвом, ремонтом або реконструкцією народних домів у Львівській області.

У 2018 році на реконструкцію будівель та ремонтні роботи по об’єктах «Народних домів» у Львівській області вже витратили 19 млн 607 тис грн.

Інформація впорядкована на основі оприлюднених тендерів на порталі публічних закупівель Prozorro.

Загалом з початку року станом на 23 жовтня оголошено 11 тендерів, пов’язаних зі згаданими роботами по об’єктах. Серед них: 5 тендерів на роботи з реконструкції будівлі, 5 з капітального ремонту приміщень та 1 тендер з будівництва.

Зокрема, тендер з будівництва «Народного дому» на 100 місць в с. Басівка, Пустомитівського району Львівської області оприлюднили 18 квітня 2018 року. Відтак, про участь заяви дві компанії: ТОВ “Спецавтономбуд” (пропонована вартість – 10 млн 60 тис) та ТзОВ “Будівельно-інвестиційна компанія “Галицький будівельник” (10 млн 112 тис). За пріоритетом нижчої вартості підрядником стала компанія “Спецавтономбуд”.

Тендери з реконструкції будівель оголошені в с. Корничі та с. Береги, Самбірського району, в смт. Магерів, Жовківського району та у м. Львові. Варто зазначити, що в селі Береги тендер оголошували двічі. Перший тендер був скасований у зв’язку з «порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі (зазначення в оголошенні невірної очікуваної вартості предмету закупівлі)». У повторному тендері замовник знизив очікувану вартість з 1,5 млн до 1,4.

Наразі роботи по згаданому об’єкту завершені приватним підприємством “Счн житло-буд” за оговореною вартістю 1 млн, 389 тис грн. Зазначимо, згідно даних Youcontrol, станом на сьогодні статутний капітал компанії складає 100 гривень.

Що стосується тендерів, які передбачають капітальний ремонт в межах «Народних домів», зазначимо, що з початку року ї було оголошено 5, серед яких 4 завершених та по одному торги не відбулися.

Зокрема, тендер відмінений по об’єкту «Народного дому» на вул. Білогорщі, 23 в м. Львові. Попередньо замовник (Міський народний дім Білогорща) оприлюдний очікувану вартість робіт в 1 млн 847 тис грн. Відтак, єдиним учасником торгів стало приватне підприємство «Форміка і К». Цікаво те, що як і у випадку з “Счн житло-буд” статутний капітал компанії складає 100 гривень. Разом з тим, причиною відміни торгів стало «подання для участі менше двох тендерних пропозицій».

Надалі був оголошений повторний тендер за тією ж вартістю в 1 млн 847 тис грн. В конкуренції з ТОВ “Будівельна Компанія “СТРИХ” перемогло вже згадане підприємство «Форміка і К», запропонувавши майже на 90 тис меншу вартість виконаних робіт.

Також проведений згідно тендерних даних капітальний ремонт «Народних домів» у с. Комарів, Сокальського району, с. Катериничі, Городоцького район, та в с. Вощанці, Самбірського району.

В межах вже оголошених тендерів передбачено реконструкцію двох «Народних домів»: в с. Корничі, Самбірського району (очікувана вартість 7 млн 703 тис) та у м. Львові для Міського народного дому Збоїща (665 тис грн).

Наразі тендер з об’єкту в селі Корничі на етапі подання пропозицій, при цьому жодна компанія ще не заявила про намір брати участь. Початок аукціону назначений на 1 листопада поточного року.

Що стосується Львівського об’єкту, нині проходить етап «розгляду пропозицій». Єдиним учасником торгів є ТОВ “Сервіскотломонтаж-Львів”, тож передбачувано, що торги будуть відмінені за раніше згаданою причиною. До слова, згідно даних Youcontrol, компанія знаходиться в житловому будинку, а більша частина видів діяльності компанії пов’язана з промисловістю.

Довідка: Народний дім є приміщенням для організації культурно-просвітницької діяльності, збудований здебільшого на кошти громад, меценатів і спонсорів, товариства.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі