Майже 40 мільйонів гривень Львів витратить на озеленення

Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради замовляє послуги з озеленення для парків, лісопарків та зелених зон міста. 

Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради замовляє послуги з озеленення для парків, лісопарків та зелених зон міста.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Цього року озеленення парків, лісопарків та зелених зон міста може обійтись у 37 мільйонів 300 тисяч гривень. Зокрема з цих коштів 13,6 мільйона гривень планують витратити на утримання парків ім. І. Франка, “Замарстинівський”, “700-річчя Львова”, ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ та зеленої зони “Кортумова Гора”, “На Валах”, парк Під Голоском. На парки “Високий Замок”, “Залізна Вода” та “Снопківський” очікують спрямувати кошти на суму в 5,7 мільйона гривень, а на парки  “Личаківський” в т. ч. Пагорб Слави, лісопарку “Погулянка” та зеленої зони “Майорівка”, парк «Сад Благовіщення» – 5,8 мільйона. Таку ж суму перерахують і на утримання парків “Піскові озера”, “Горіховий Гай”, “Боднарівка” та ім. Архангела Михаїла на вул. Стрийській.

Варто також зауважити, що на “Скнилівський”, “Левандівський”, “Озеро Левандівське”, ім. І. Виговського, парк «Кольонія», парк на вул. Роксоляни та лісопарку “Білогорща” спрямують 6,4 мільйона.

Згідно з тендерною документацією за ці кошти підрядник має очищувати доріжки від снігу та від великої засміченості, доглядати за урнами та садовими лавками, а також очищувати газони, квітники, видаляти порослі дерева. Також у рамках тендеру передбачено зняття аварійних та хворих дерев, прочистка лісопаркових насаджень, садіння квітів, стрижка газону тощо.

Варто зауважити, що свої пропозиції на даний тендер подало два комунальних підприємства: Комунальне підприємство-Рівненський міський трест зеленого господарства та дочірнє підприємство “Скнилів-парк” Львівського комунального підприємства “Зелений Львів”.

Додамо, що минулі роки сума за ці послуги була значно менша. У 2017 році вона становила 3,4 мільйона (при очікуваній ціні в 10 мільйонів), у 2018 році становила 4,6 мільйона гривень (про очікуваній вартості 13 млн 350 тис. грн), а минулого року – 4,9 млн грн (про очікуваній ціні в 14,5 млн грн).  Що цікаво, переможцем усіх тендерів ставало ЛКП “Зелений Львів”.

Аукціон щодо тендеру відбудеться після 17 лютого.

Додамо, на сесії ЛМР минулого тижня презентували план заходів “Зеленого міста” для Львова, на реалізацію яких знадобиться 654 мільйонів євро.  План заходів “Зелене місто” (ПЗЗМ) є новим інноваційним інструментом, розробленим ЄБРР, ОЕСР та ІСLЕ. Сьогодні на сесії ЛМР було презентовано фінальні стадії його розробки.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі