Майже півмільйона гривень на обладнання медкабінету: у Львові відбулася церемонія нагородження “BOOM AVARDS”

Захід у Львові відбувся вже вп’яте.

У Львові 30 травня відбулася щорічна церемонія нагородження “BOOM AVARDS”, під час якої було зібрано 425 тисяч гривень на обладнання офтальмологічного кабінету міської дитячої клінічної лікарні.

За словами Емілії Худої, засновниці премії “BOOM AVARDS”, захід у Львові відбувся вже вп’яте і об’єднав людей, які своїми креативними ідеями, добрими справами роблять значний внесок у розвиток української культури, освіти, охорони здоров’я, мистецтва, благодійності, які змінюють Україну на краще. У десяти номінаціях були нагороджені представники візуального мистецтва,  музичного середовища та благодійники.

“Ми робили благодійний внесок у розмірі 1500 гривень, а окрім того отримали кошти від аукціону. Митці передали нам картини, від продажу яких ми зібрали 425 тисяч гривень, – розповіла Емілія Худа у коментарі журналісту ІА “Вежа”. За її словами, кошти планували витратити на один апарат для офтальмологічної лікарні на вул. Пилипа Орлика, вартістю 6 тисяч євро, однак зібраної суми вистачить для обладннання цілого кабінету.

Засновниця “BOOM AVARDS” також зазначила, що до нагородження діячів мистецтва, волонтерів, медиків та спортсменів долучилися компанії-партнери: генеральний партнер — «Захід Ресурс», автомобільний партнер — «Порше Центр Льві», будівельний партнер — девелоперська компанія «Lev development», б’юті партнер — «MFL»; естетичний партнер — «PerfectDent», солодкий партнер — «Kабінет», спеціальний партнер — «Могутні Карпати» та «Johnnie Walker», арт-партнер — «Онуфрів О.», івент-партнер «Ovatio!».

«Наша компанія «Lev development» намагається практично кожного року підтримувати такий чудовий захід, під час якого відмічають кращих людей за той великий вклад, який вони роблять для розвитку нашої держави, – зазначив Олександр Островський, співзасновник будівельної компанії «Lev development», і додав що в кризовому стані для держави люди, які сприяють розвитку України, мають бути прикладом для наслідування інших.

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі