Масове тестування на Львівщині: перевіряють тих, хто був за кордоном, на черзі – медики

Львівщина очікує від ІТ-кластеру ще 20 тисяч експрес-тестів, якими протестують тих, хто у своїй діяльності мають ризик захворіти на коронавірус. 

Львівщина очікує від ІТ-кластеру ще 20 тисяч експрес-тестів, якими протестують тих, хто у своїй діяльності мають ризик захворіти на коронавірус.

Про це сьогодні, 31 березня, на брифінгу повідомив Іван Собко, заступник голови Львівської ОДА, керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Він нагадав, що вчора відповідно до розпорядження Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині, розпочато масове тестування осіб, які повернулися протягом двох останніх тижнів із країн поширення COVID-19.

Тестування проводили у Пустомитівському районі  4 мобільні групи у складі: сімейного лікаря, медичної сестри. Було проведено 70 тестів, жоден з них не виявився позитивним. До кінця тижня усіх осіб, що повернулись з-за кордону, буде протестовано.

“Ми очікуємо 20 тестів, які будуть використані для проведення тестувань для медиків, соціальних працівників і тих категорій службовців чи громадян, які мають найбільший ризик у своїй діяльності заразитися вірусом.

Це нам дасть побачити, на яких територіях може поширюватись вірус та посилити там захист, чим і зменшити поширення цього вірусу поміж інших людей”, – зауважив Іван Собко.

Орім цього він повідомив, що за весь час на боротьбу з коронавірусом обласним, міським та районними бюджетами було закумульовано 295 мільйонів гривень.

Нагадаємо, згідно з рішенням чергового засідання штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019, відтепер у Львові наявність маски у громадському транспорті, магазинах, супермаркетах тощо – обов’язкова.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі