Mastercard збільшив ліміт безконтактної оплати без пін–коду

Підрахували, що 95% всіх безконтактних платежів вписуються в ліміт до 500 грн.

Міжнародна платіжна система MasterСard з 15 квітня збільшила до 500 грн максимальну суму покупок, при безконтактній оплаті яких не потрібно вводити пін-код.

Про це повідомляє прес-служба Кредобанку.

“З 12 квітня міжнародна платіжна система Mastercard збільшила ліміт на безконтактні операції без введення PIN-коду зі 100 грн до 500 грн”, – йдеться в повідомленні.

У банку додали, що платежі через Google Pay і Apple Pay не потрапляють під такі обмеження — за ними ліміти встановлює власник терміналу.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа повідомляла, що з квітня 2019 року Mastercard збільшить ліміт на безконтактні платежі без введення пін-коду. З моменту запуску безконтактних платежів за допомогою технології PayPass без введення PIN-коду можна було оплатити покупки на суму не більше 100 грн. Як пояснила Інга Андрєєва, ініціатива Mastercard викликана попитом споживачів: «Оплата безконтактно за допомогою гаджета стала нормою життя». Підрахували, що 95% всіх безконтактних платежів вписуються в ліміт до 500 грн.

Довідка

MasterCard Worldwide — міжнародна платіжна система, що об’єднує 22 тисячі фінансових установ в 198 країнах світу. Близько 26 % платіжних карток світу припадає на долю MasterCard, 57 % володіє світовий лідер VISA, третя система, American Express, — трохи більше, ніж 13 %.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі