МАУ анонсувала припинення польотів за ще двома маршрутами

МАУ анонсувала припинення польотів з Києва до Кракова і припинення польотів з Києва до Бангкока.

МАУ анонсувала припинення польотів з Києва до Кракова і припинення польотів з Києва до Бангкока в рамках програми щодо повернення авіакомпанії в зону беззбитковості.

Про це повідомляє avianews.com.

Рейси Київ-Краків будуть скасовані з 14 січня 2020 року. На лінії Київ-Бангкок МАУ спочатку, з 16 листопада 2019 року, зменшить частоту польотів до трьох разів на тиждень.

Рейси в Таїланд на сезон літньої навігації польотів 2020 року, який розпочнеться 29 березня 2020 року і триватиме до 25 жовтня 2020 року, будуть припинені.

Пасажирам, яких торкнуться зміни в розкладі, у МАУ пообіцяли запропонувати зміну маршруту при наявності можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту неможлива або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

«Для якісної та оперативної обробки заявок компанією, пасажиру слід звернутися за допомогою відразу, як тільки він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і у валюті оплати», — повідомили в МАУ.

категорії
Суспільство

Публікації по темі