МАУ оновлює програми лояльності для пасажирів

З 1 січня 2019 року також вводиться новий рівень участі – Panorama Club Elite.

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” змінює умови програм лояльності для індивідуальних та корпоративних учасників і з 1 січня 2019 року пропонує нову, прозору та зрозумілу систему нарахування та використання бонусних миль.

Про це повідомляє прес-служба МАУ.

З 1 січня 2019 року кількість миль, що нараховується на рахунок учасника за переліт, більше не буде залежати від відстані між аеропортами вильоту і прильоту в милях та від класу бронювання, а буде нараховуватися в залежності від вартості авіаквитка. Милі будуть нараховуватися за авіаквитки на всі власні регулярні рейси МАУ, придбані за всіма тарифами, у тому числі лоукост.

Власники карток Panorama Club Classic та Panorama Club Premium будуть накопичувати милі за кожен 1 долар США, витрачений на авіаквиток, і отримувати 5 і 7 миль відповідно.

З 1 січня 2019 року також вводиться новий рівень участі – Panorama Club Elite, для отримання якого пасажиру потрібно буде накопичити 40 000 статусних миль або виконати 50 польотних сегментів за 1 календарний рік. Власники таких карток будуть отримувати 10 миль за кожен 1 долар США, витрачений на авіаквиток, а також користуватися додатковими перевагами при перельотах рейсами МАУ.

“З моменту створення програми лояльності Panorama Club в 1995 році ми постійно вдосконалюємо її умови, що дозволяє нам успішно конкурувати з іншими авіаперевізниками світу, – зазначила Євгенія Сацька, директор з комунікацій МАУ. – Ми змінили умови програм лояльності, зробивши їх більш простими та прозорими. Відтепер часто подорожуючі пасажири авіакомпанії, для зручності та винагородження яких власне й існують програми лояльності, будуть отримувати більше переваг та можливостей”.

категорії
Суспільство

Публікації по темі

Новини