МАУ припиняє літати до Таїланду, а рейси до ОАЕ – під питанням

Щоб полетіти в Дубаї, тепер необхідно облетіти Іран, що потребує зайвих 8 годин і дозаправки.

Президент “Міжнародних авіаліній України” (МАУ) Євген Дихне повідомив, що авіакомпанія швидше за все найближчим часом закриє рейси в Бангкок, а перельоти в Дубай залишаються під питанням. Це обумовлено тим, що літакам МАУ доводиться облітати Іран після того як там був збитий лайнер української авіакомпанії.

Про це повідомляє ЦТС.

Він уточнив, що політ в Дубаї через територю Ірану займав раніше 5,5 годин і 6 годин у зворотньому напрямку. Тепер необхідно 8 годин, оскільки літакам потрібна дозаправка.

Відповідаючи на питання,  чи будуть найближчим часом скасовуватися рейси в Дубай в зв’язку з тим, що облітати Перську затоку економічно невигідно, Дихне сказав: “Дубай під питанням. Як його виконувати, яким повітряним судном? Ми” девятісоткой “(мається на увазі Boeing 737 -900 – С.К.), найважчою, не долітають туди без посадки. Зараз сісти можна в Ларнаці або в Анталії на дозаправку. Варіанти є, якщо ми знайдемо їх доцільними. Нам же ще потрібно конкурувати з тими, хто не облітає цей район “.

“Бангкок напевно ми закриємо. Зараз ми літаємо туди вже в збиток. Просто вивозимо пасажирів, які купили заздалегідь квитки. Зараз сезон відпочинку, і ми просто повинні довиконати зобов’язання перед масовим туризмом. Після цього періоду даний напрямок ми закриємо”, – поінформував президент МАУ .

Стосовно польотів з Києва до Пекіна, то, за словами Євгена Дихне, відновлення рейсів до столиці КНР можливо “тільки в разі, якщо ми повернемося колись до первісного маршруту” (тобто через територію РФ. – ЦТС). “Плюс три години колі, занадто багато палива витрачалося на обліт. У тих цінових категоріях, в яких обслуговується цей рейс, ми не могли його виконувати далі. Його треба було закривати значно раніше”, – сказав глава авіакомпанії.

Щодо відновлення рейсів в Тегеран, топ-менеджер категорично заявив, що зараз такі варіанти навіть не розглядаються.

категорії
Суспільство

Публікації по темі