Медичний університет потребує сучаних діагностичних систем

Львівський медуніверситет придбає дві діагностичні системи за 5,1 млн грн.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького оголосив кілька тендерів на поставку нових діагностичних систем

Інформація про це з’явилася сьогодні на сайті публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про дві сучасні цифрові діагностичні системи, одна з яких портативна.

Відповідно, тендер на поставку багатофункціональної повністю цифрової ультразвукової системи передбачає поставку приладу до матеріально-технічний складу університету до 31 грудня поточного року. Замовник зазначив, що система має охопити певний перелік областей застосування, серед яких неврологія, онкологія, 3D/4D дослідження, а максимальна споживана потужність не повинна перевищувати 1000 ВА. Замовник оцінив таку систему за очікуваною вартістю в 2,5 млн грн.

Згідно поданої документації другого тендеру, університету також необхідна цифрова, кольорова, портативна ультразвукова діагностична система експертного класу, поставку якої попередньо оцінили в 2,6 млн грн. Очікують, що подібна система зможе проводити сучасні цифрові дослідження в галузі кардіології, педіатрії, гінекології, урології і тд.

Подання тендерних пропозицій по обох заявках доступне до 10 жовтня, а вже наступного дня відбудеться аукціон з визначення переможця.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі