Мережа “АТБ” знижує ціни на продукти першої необхідності

Мережа супермаркетів "АТБ" заявила про зниження торгової націнки на продукти першої необхідності на 2-8%.

Мережа супермаркетів “АТБ” заявила про зниження торгової націнки на продукти першої необхідності на 2-8%.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“В умовах економічної кризи та загальнонаціонального карантину, а також у зв’язку зі стрімким підвищенням відпускних цін з боку постачальників на продукти харчування та товари першої необхідності, компанія «АТБ-Маркет» з 1.04.2020 року знижує торговельну націнку на певні категорії продуктів харчування”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, від 2% до 3% на крупи, макаронні вироби, сіль, цукор, борошно, бакалію та від 4% до 8% на овочі та фрукти. “При цьому, компанія завжди забезпечувала мінімальну торгову націнку саме на ці групи товарів. Таке рішення є принциповою та соціально-відповідальною позицією компанії, щодо необхідності забезпечення всіх клієнтів магазинів торговельної мережі «АТБ» продуктами харчування та товарами першої необхідності за доступними та справедливими цінами.”, – додають в пресслужбі.

В компанії також зазначають, що магазини торговельної мережі «АТБ» забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.

На даний час «АТБ-Маркет» зняла всі обмеження, щодо придбання товарів в одні руки для відвідувачів магазинів торговельної мережі «АТБ» у всіх регіонах України. Однак вона залишає за собою право ввести локальні обмеження на продаж тієї, чи іншої групи товарів за фактом появи на нього ажіотажного попиту.

Читайте нас у Telegram

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі