МЕРТ анулювало ліцензії трьом українським туроператорам

Департамент туризму та курортів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України провели 13 перевірок, три з яких позапланові.

Три туроператори залишись без своїх ліцензій через ігнорування затверджених Урядом умов

Про це повідомляє заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук на своїй сторінці в Facebook.

“Що це означає? Що в Україні стане менше на кілька тисяч ошуканих туристів.
Департамент туризму та курортів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України провели 13 перевірок, три з яких позапланові. За їхніми результатами виявилось, що лише 4 туроператори добросовісно виконують встановлені Ліцейнзійні умови. У випадку ще семи операторів — умови виконуються частково. Так компанії отримали від Департаменту розпорядження про усунення порушень. Здебільшого, вони стосуються відсутності у керівників філій необхідного стажу в сфері туризму, не подані статистичні звіти, відсутність оновлених даних (гарантії банку, закриття філій, нові договори страхування) в органі ліцензування. Однак ще трьом операторам — ТОВ «Мережа агенцій «ГАРЯЧІ ТУРИ»», ПП «ЛАКІ-ТУР», ПП «ДІОНІС-ПРАГА-УКРАЇНА» — ліцензії анульовано. Хочу в черговий раз підкреслити: перевіряйте своїх операторів ДО купівлі туру! Якщо виявили, що хтось з операторів порушує ліцензійні умови, звертайтесь до Міністерства економічного розвитку та торгівлі — ви допоможете убезпечити й інших туристів”, – йдеться у повідомленні.

категорії
БізнесСуспільство

Публікації по темі