Мешканці Львівщини отримають відшкодування на понад 290 тис грн за обладнання з використанням відновлюваної енергії

8 вересня,  відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане і встановлене фізичними особами за власні...
Джерело: https://tridentenergy.ua

8 вересня,  відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане і встановлене фізичними особами за власні кошти.

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

На засіданні розглянули 15 заявок від мешканців Львівщини, 13 яких задоволено. Загальна сума відшкодування складає понад 290 тис грн. Цей фінансовий ресурс буде незабаром перерахований на поточні рахунки фізичних осіб-учасників Програми.

«В рамках реалізації «Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки» здійснюється відшкодування мешканцям області частини вартості обладнання, яке являється ефективним механізмом стимулювання населення області до підвищення рівня використання відновлюваних джерел енергії з метою зменшення використання традиційних енергетичних ресурсів  для запобігання змінам клімату»,-  розповів про програму директор департаменту Богдан Кейван.

На сьогодні понад тисяча власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції для вироблення електроенергії, яку використовують для власних потреб, а надлишок відпускають  в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

За І півріччя 2020 року власниками СЕС приватних домогосподарств сплачено до бюджетів різних рівнів (в тому числі міст, ОТГ та районів) понад 9,8 млн грн податків на доходи фізичних осіб.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини