Мешканці Трускавця вимагають зменшити видатки на святкування Дня міста

Мешканці Трускавця зареєстрували петицію з вимогою зменшити видатки на святкування 192-ої річниці міста.

Мешканці Трускавця зареєстрували петицію з вимогою зменшити видатки на святкування 192-ої річниці міста.

Петиція була опублікована на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Після опублікування інформації про те, що на святкування дня міста Трускавця планують витратити понад 900 тисяч гривень, трускавчанин Андрій Пфайфер зареєстрував на сайті міської ради петицію з вимогою зменшити бюджетні видатки на святкування, адже таке марнотратство з боку місцевих депутатів викликало обурення у мешканців міста.

«Опитування, проведене у соцмережі Фейсбук щодо ставлення трускавчан до намірів Трускавецької міської ради профінансувати з міського бюджету 915 900 гривень для організації заходів з нагоди святкувань 192-ої річниці міста – курорту Трускавець, засвідчило наступне: 89% опитаних висловилися проти таких видатків», – йдеться у повідомленні.

Згідно з зареєстрованою петицією мешканці вимагають скасувати проведення тендеру «Послуги з організації театрального фестивалю; міжнародного фестивалю –конкурсу оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток; виступу музичного (співочого) гурту; виступу естрадного артиста під час святкувань 192-ої річниці міста – курорту Трускавець», що був оголошений  відділом культури Трускавецької міської ради 6 травня 2019 року на порталі публічних закупівель ProZorro.

Зазначимо, що ІА «Вежа» раніше повідомляла, що під час святкувань 192-ої річниці міста – курорту Трускавця відбуватимуться театральні дійства та виступи музичних колективів. На це замовник планує витратити 915 тисяч гривень.

В технічній документації було вказано, що під час заходів з нагоди святкування Дня міста буде проведений театральний фестиваль за участі театрів з Польщі, Чехії та України. Окрім цього, організовуватимуть міжнародний фестиваль–конкурс оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток. Тендером було також передбачено виступ музичного гурту “ТІК” та виступ естрадного артиста Віктора Павліка на що замовник планував виділити 267 тисяч і 100 тисяч гривень відповідно. Аукціон щодо тендеру має відбутися 21 травня.

Трускавчани ж пропонують чиновникам перейняти досвід інших міст, і залучити до фінансування заходів позабюджетні кошти – добровільні внески підприємців і підприємств, меценатську та спонсорську підтримку, таким чином зменшити видатки з бюджету міста.

В петиції зазначена вимога мешканців , щодо виділення фінансування на святкування дня міста в розмірі не більше ніж 300 тисяч грн з бюджету міста.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі