Ми не плануємо скорочувати управління соцзахисту у нинішній системі, – Юлія Соколовська

Міністерство соціальної політики України не планує скорочувати управління соціального захисту в регіонах.

Міністерство соціальної політики України не планує скорочувати управління соціального захисту в регіонах, але проведе аналіз функцій цих структурних підрозділів та їхнє навантаження, аби рухатися в напрямку реформ і створення якісних сервісів та послуг на місцях.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

“Ми не плануємо скорочувати управління соціального захисту у нинішній системі. Втім, це не означає, що ми не будемо рухатися далі в напрямку реформ та підвищення якості. Зараз ми всі разом аналізуємо функції управлінь та навантаження – це комплексна робота з моделювання того, як люди отримуватимуть сервіси та послуги та які функції виконуватимуть РДА, а які ОТГ, наприклад”, – зазначила Юлія Соколовська.

Міністр наголосила, що міністерство є і буде на постійному зв’язку з регіонами.

“Ми за ефективну систему зворотного зв’язку. Тому вдячна колегам за те, що озвучують критичні проблеми регіонів. Соціальна політика – це політика для людей і про людей. Мінсоцполітики стає відкритим і прозорим. Саме такий підхід є запорукою напрацювання і ухвалення ефективних управлінських рішень”, – підкреслила Юлія Соколовська.

категорії
Суспільство

Публікації по темі