Мінекономрозвитку оголосило тендер на будівництво виставкового павільйону України на ЕКСПО 2020

Участь у тендері можуть взяти українські та іноземні компанії всіх форм власності, якщо вони відповідають кваліфікаційним критеріям.

Мінекономрозвитку розпочинає прийом заявок на будівництво павільйону України на виставці “ЕКСПО 2020” у Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати.

Про оголошення тендеру повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Згідно з умовами, український павільйон має бути збудований під чистове оздоблення разом із підведенням всіх необхідних комунікацій (електро-, водопостачання та інше), а також облаштуванням прилеглої території відповідно до вимог Організаційного комітету “ЕКСПО-2020”.

Участь у тендері можуть взяти українські та іноземні компанії всіх форм власності, якщо вони відповідають кваліфікаційним критеріям. По-перше, це документований досвід будівництва принаймні одного національного павільйону в рамках Всесвітніх виставок ЕКСПО: у Шанхаї (2010), Мілані (2015), або будівництва павільйону на Міжнародних виставок під егідою Міжнародного бюро виставок ЕКСПО: в Йосу (2012) та Астані (2017), або наявність укладених договорів на будівництво національних павільйонів інших країн-учасниць у рамках “ЕКСПО 2020”, що включають, у тому числі, проведення будівельно-монтажних робіт. Підрядник також має надати копії контрактів.

По-друге, наявність працівників відповідної кваліфікації, з необхідними знаннями та досвідом, а також усіма необхідними дозволами та ліцензіями відповідно до законодавства ОАЕ: консультант з проекту, дизайн-консультант проекту, консультант з нагляду, архітектор.

Окрім того, наявність відповідних ліцензій та дозвільних документів на проведення будівельних робіт згідно законодавства ОАЕ, видані органами державної влади м. Дубай: документ, що підтверджує кваліфікацію; документ, що підтверджує кваліфікацію з питань енерго- та водопостачання; комерційна ліцензія; професійна ліцензія й електронна банківська гарантія на суму $27 000, яка видана банком, рейтинг якого за класифікацією однієї з провідних світових рейтингових компаній (Fitch IBCA, Standard & Poor’s, Moody’s) відповідає вимогам першокласних банків.

Згідно з умовами договору, підрядник, що буде здійснювати будівельні роботи, має завершити будівництво павільйону України відповідно до вимог Організаційного комітету “ЕКСПО-2020” – не пізніше 19 жовтня 2019 року.

ДП “ЕКСПО-2020”, що виступає замовником будівельних робіт, спільно з підрядником регулярно інспекцію ділянки та моніторинг прогресу робіт на будівельному майданчику.

Подати тендерну пропозицію можна через систему Prozorro до 18 березня.

категорії
Суспільство

Публікації по темі