Мінекономрозвитку посилило контроль діяльності туроператорів

У Міністерстві зняли мораторій на проведення планових перевірок.

Для уникнення проблем із пересуваннями та умовами проживання українських туристів закордоном, Мінекономрозвитку посилило контроль над вітчизняними турагентствами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У Міністерстві зняли мораторій на проведення планових перевірок, змінили критерії оцінки ступеню ризику від провадження туроператорської діяльності, а також посилило Авіаційні правила України “Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу”.

Так, у минулому році за матеріалами проведених перевірок Мінекономрозвитку, ДФС та Держпродспоживслужби до туроператорів застосовано штрафні санкції на суму — 1,9 млн. грн та анульовано 3 туроператорських ліцензії.

Сьогодні Мінекономрозвитку разом з представниками інших міністерств та профільних органів, провели нараду щодо вжитих заходів з недопущення повторення ситуацій із затримками чартерних рейсів та готовності до літнього туристичного сезону 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що 17 квітня Кабінет Міністрів ухвалив ініційовані Мінекономрозвитку зміни, які вдосконалять процес розроблення державних та регіональних прогнозних, а також програмних документів відповідно до середньострокового бюджетного планування.

Ухвалена Урядом постанова вводить у практику прогнозування та бюджетування низку документів, зокрема: Прогноз економічного і соціального розвитку України на 3 роки (раніше розроблявся на 1 рік, а макропоказники на 2 роки); Бюджетна декларація – на 3 роки (замість Основних напрямів бюджетної політики на 1 рік); План діяльності головних розпорядників бюджетних коштів на середньостроковий період 3 роки.

Відтепер Прогноз на 3 роки та Бюджетна декларація на 3 роки (що подається на зміну Основних напрямів бюджетної політики) мають бути подані на розгляд Уряду щороку до 15 травня, підлягають схваленню до 1 червня.

категорії
Суспільство

Публікації по темі