Мінекономрозвитку призначило членів наглядової ради державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”

Загалом до наглядової ради було обрано п’ять представників. Серед них: три незалежних члени та два представники держави. 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі затвердило склад наглядової ради державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”.

Повідомляє прес-служба Міністерства.

Загалом до наглядової ради було обрано п’ять представників. Серед них: три незалежних члени та два представники держави.

Зокрема, до складу наглядової ради увійшов Дмитро Сенниченко – колишній директор з управління нерухомим майном та інфраструктурою ПАТ “Укрпошта”, який впродовж останніх років також виконував функції незалежного члена наглядових рад  підприємств з іноземними інвестиціями в Україні. Ще одним членом стала Надія Васильєва, колишня голова Microsoft Україна та Дмитро Крепак – в.о голови регіону СНД та південно-східної Європи, голова представництва в Україні VISA Ins. В минулому – голова правління KREDOBANK.

Представниками в наглядові раді від держави стали  перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та заступник директора департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ілля Михайлов.

Довідково. Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” засноване відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 березня 2018 року N 374,  є електронною торговою системою, мета роботи якого, прозора, швидка та ефективна реалізація державного майна, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола покупців. Наглядова рада Державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” є органом управління підприємством, та виконує покладені на неї обов’язки відповідно до Статуту.

категорії
Суспільство

Публікації по темі