Мінфін створив Українську житлову компанію для доступної іпотеки

Мінфін створив ПАТ «Українська фінансова житлова компанія» для доступної іпотеки

Мінфін створив ПАТ «Українська фінансова житлова компанія» для доступної іпотеки

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав статут ПАТ «Українська фінансова житлова компанія»*, що створено для розробки та втілення механізму доступної іпотеки.  Зокрема йдеться про фінансові інструменти з можливостю отримання іпотечного кредиту до 7 % річних строком до 20 років із залученням до співпраці банків за державного посередництва.

Міністр Сергій Марченко привітав Василя Шкуракова з призначенням  на посаду генерального директора ПАТ «Українська фінансова житлова компанія» та побажав успіху у втіленні важливих задач, покликаних вирішити житлове питання для громадян України.

Також він подякував Василю Шкуракову за його сумлінну працю на посаді заступника Міністра фінансів, його внесок у розробку та просування справи доступної іпотеки та за участь в реалізації Середньостроковоі стратегії управління державним боргом.

Як зазначається, метою діяльності ПАТ «Українська фінансова житлова компанія» є забезпечення функціонування ринку іпотечного кредитування, сприяння та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі

Новини