Мінінфраструктури оголосило конкурс із будівництва терміналу в “Борисполі”

Термін здійснення державно-приватного партнерства - до 25 років.

Міністерство інфраструктури оголосило конкурс із вибору компанії для державно-приватного партнерства для реконструкції існуючого та будівництва нового вантажного терміналу в міжнародному аеропорті “Бориспіль” у Києві.

Про це зазначається на сайті міністерства.

Також у рамках партнерства передбачається забезпечення обслуговування пошти і вантажів (оформлення перевізної документації, обробка багажу і вантажів, їх навантаження/розвантаження з повітряного судна за умови дотримання вимог авіаційної безпеки з використанням існуючого і створеного терміналів.

Термін здійснення державно-приватного партнерства – до 25 років.

Термін подачі заявки на участь у конкурсі – 31 календарний день після публікації оголошення. Термін проведення конкурсу – 45 календарних днів із дати закінчення подачі заявок на участь.

Нагадаємо, аеропорт “Бориспіль” планує в 2019 році розпочати роботи по реконструкції наявного вантажного терміналу, а також узгодити техніко-економічне обґрунтування будівництва нового терміналу в другій льотної зоні.

Додамо, аеропорт «Бориспіль» оголосить тендер на будівництво нової автостанції поряд з терміналом D до кінця 2019 року.  Орієнтовна вартість — 30 млн гривень.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі