Мінсоцполітики автоматично донарахує субсидії за доставку газу

У лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію і пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично, без необхідності додаткового звернення громадян.

Перерахунок розміру пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних платежів в Україні, через відділення послуги з розподілу газу від вартості самого блакитного палива, в лютому відбудеться автоматично.

Про це заявив заступник міністра Віталій Музиченко, передає прес-служба Мінсоцполітики.

У лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію і пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично, без необхідності додаткового звернення громадян — за січень і лютий 2020 року.

Музиченко зазначив, що в кінці грудня минулого року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, затвердила окремий тариф на послугу розподілу природного газу.

У зв’язку з цим, отримувачам пільг та субсидій надійшли нові платіжки із зазначенням повної вартості до оплати за послугу з розподілу природного газу, адже згідно закону «Про житлово-комунальні послуги» це є складовою оплати комунальних послуг.

«Через те, що відповідні рішення НКРЭКУ набрати чинності тільки з початку цього року, ми в лютому проведемо донарахування розміру пільг та субсидій, з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу, автоматично за два місяці 2020 року. Звертаємо увагу, що відповідні донарахування будуть здійснені без додаткової потреби звернення громадян», — підсумував заступник міністра.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі