Мінсоцполітики хоче проіндексувати пенсії вже у квітні

Міністерство соціальної політики шукає можливість проіндексувати пенсії в Україні вже у квітні.

Міністерство соціальної політики шукає можливість проіндексувати пенсії в Україні вже у квітні.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Укрінформ.

«Поки що ми працюємо на тому ресурсі, який у нас є. Буквально в ці дні — сьогодні, завтра — Міністерство соціальної політики проводить перерахунок і шукає можливість проіндексувати пенсії вже у квітні нашим пенсіонерам», — сказав Шмигаль.

Він додав, що після ухвалення у Верховній Раді законопроєкту №3279 про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік відбудеться «обіцяна виплата додаткових коштів пенсіонерам».

Крім того, Шмигаль зауважив, що також з фонду боротьби з коронавірусом будуть фінансувати підтримку людей, які втратили роботу або вимушені бути вдома і не мати можливості заробляти гроші.

За словами нової міністерки, роботу з індексації пенсій в уряді почнуть з 1 квітня поточного року.

«Я хотіла б запевнити наших пенсіонерів. Близько 11 мільйонів пенсіонерів в цьому році обов’язково отримають індексовані пенсії. Це підвищення відбудеться протягом року. Ми починаємо цю роботу вже з 1 квітня», — заявила Лазебна.

Автоматично проіндексувати пенсійні виплати повинні були з 1 березня. Однак Пенсійний фонд не отримував розпоряджень уряду про автоматичне підвищення пенсійних виплат.

У Кабміні обіцяли провести індексацію і підвищити пенсії українцям у вересні 2020-го.

Міністр соцполітики Юлія Соколовська запевнила, що пенсія буде зростати для всіх щороку. Підвищувати її будуть планомірно, і вже до 2023 року розмір середньої пенсії виросте на 1200 гривень.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі