Минулого року львівські парки утримували підприємства з нульовими статутними капіталами

ЛМР цього року витратить 14,5 мільйонів гривень на утримання парків.
Джерело: infopro54.ru

Департамент містобудування Львівської міської ради шукає підрядника для надання місту послуг  з утримання парків, лісопарків та зелених зон протягом 2019 року за 14,5 млн грн.

Відповідний тендер був розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

Замовник оприлюднив одночасно п’ять лотів з надання послуг. Зокрема, на утримання парків ім. І. Франка, “Замарстинівський”, “700-річчя Львова”, ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ та зеленої зони “Кортумова Гора”, “На Валах”, парк на вул. Роксоляни передбачили 5,8 мільйонів; на утримання парків “Високий Замок”, “Залізна Вода” та “Снопківський” – 2,2 млн.; парку “Личаківський” в т. ч. Пагорб Слави, лісопарку “Погулянка” та зеленої зони “Майорівка” – 2,2 млн грн.; утримання парків “Піскові озера”, “Горіховий Гай”, “Боднарівка” та ім. Архангела Михаїла на вул. Стрийській – 5 млн; парків “Скнилівський”, “Левандівський”, “Озеро Левандівське”, ім. І. Виговського та лісопарку “Білогорща” – 2,2 мільйони гривень.

У коментарі журналісту ІА «Вежа» Володимир Данилюк, начальник управління регулювання забудови департаменту містобудування Львівської міської ради, зазначив, що тендер оприлюднили за результатами передбаченого бюджетного фінансування. «Цього року ми оголосили публічну закуплю через систему Prozorro на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в наших парках. Загальна сума закупівлі складає 14 мільйонів 554 тисячі », – розповів він.

Окрім того, він додав, що підрядник протягом 2019 року буде займатися підмітанням доріжок, їх очищенням від снігу, прочісуванням газонів, вивозом сміття. Також садитиме розсади квітів, прибиратиме фонтани і басейни, розкряжуватиме повалені дерева і тд. «Загалом передачено догляд за деревами, кущами, газонами, квітниками та травою, систематичне очищатиме доріжок і збірання сміття», – пояснив Володимир Данилюк.

Між тим, він зауважив, що протягом 2018 року за результатами проведеного тендеру подібні роботи виконували 3 підприємства. “У 2018 році на утримання зелених територій було виділено 13 млн 350 тисяч гривень. Справа в тому, що минулого року так як і цього закупівля була розбита на 5 лотів, тож парки обслуговували одразу кілька виконавців: наше комунальне підприємство «Зелений Львів», його дочірнє підприємство «Скнилів-парк» і приватне підприємство «Паркбуд»”, – зазначив начальник управління.

Варто зазначити, що згідно даних Youcontrol як ДП «Скнилів-парк», так і ПП «Паркбуд» станом на сьогодні мають нульовий статутний капітал.

Так чи інакше, аукціон з визначення переможця торгів згідно тендеру 2019 року призначений на 26 березня, а необхідні роботи виконуватимуть до кінця календарного року. До початку дії нових виконавців відповідальність за утримання парків, лісопарків та зелених зон у місті Львові за даними, наданими начальником управління, покладено на все ті ж компанії: ЛКП «Зелений Львів» та його дочірні підприємства, згідно рішення № 1307 від 03.12.2018 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.11.2008 № 1273».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі