Місце для відпочинку у «Верхньодністровські Бескиди» облаштують вже цього року

У регіональному ландшафтному парку «Верхньодністровські Бескиди» облаштують місце для відпочинку.

18 вересня 2018 року закінчується строк подання тендерних пропозицій щодо облаштування місця короткострокового відпочинку та рекреації на території РЛП «Верхньодністровські Бескиди».

Тендер розміщений у системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно технічної документації переможець тендеру повинен облаштувати місце для відпочинку за 190 тис гривень.

У першу чергу підрядник повинен розчистити територію від чагарників та доставити усі конструкції та комплектуючі.

До переліку конструкцій входять: п’ять дерев’яних альтанок, лавки, столи, туалети, чотири мангали з каменю, інформаційні вказівники та стенди, урни для сміття.

Також у парку облаштують дитячий ігровий комплекс, де поставлять гірку, шведську стінку, бруси, гойдалку.

У технічній документації також зазначили, що усі дерев’яні конструкції мають бути оброблені засобами від гниття та вологи.

Місце для відпочинку має бути готовим до кінця цього року.

Нагадаємо, на капітальні ремонти парків Львівщини витратять понад 152 мільйони гривень. «В департаменті містобудування на обслуговуванні знаходяться 24 парки Львова, 22 з яких обслуговує ЛКП “Зелений Львів” та його дочірні підприємства. Парк Знесіння та Стрийський парк мають статус окремих юридичних осіб. Станом на сьогодні виконуються роботи з капітального ремонту та реконструкцій в парках 700-річчя, Скнилівському, Замарстинівському парку, парку імені Папи Римського Івана Павла II. Усі ці об’єкти – перехідні. Відповідно до проектно-кошторисної документації на ці парки виділено 13 млн гривень”, – розповів Данилюк Володимир Антонович, заступник директора департаменту містобудування Львівської міської ради.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі