Міська рада згодна йти на поступки перевізникам та переглянути вартість проїзду в транспорті

Новий транспортний тариф буде винесено на громадське слухання.

Міська рада згодна, що тариф переглядати потрібно, адже змінилося багато чинників: зросли ціни на паливо, оренду приміщень тощо.

“Перевізники подали нам розрахунки близько місяця тому, ми їх проаналізували і середній показник у нас вийшов – 8,23. Тариф буде винесено на громадське слухання, щоб громада Львова почула і висловила свою думку перевізникам. А ті в свою чергу пообіцяли громаді, що буде краще і склали стратегію розвитку. Бо так як є зараз, я думаю, львів’яни не готові платити ні 7, ні 8 гривень”, – зазначив Олег Партика, в.о. заступника керівника департаменту-начальник управління транспорту ЛМР.

Погрози щодо зупинки транспорту в міські раді до уваги не беруть. Адже з 5 листопада в силу вступають нові договори, згідно з якими перевізників штрафуватимуть за невиконання роботи.

“Всі ми чуємо від перевізників обіцянки щодо покращення якості перевезень. Ми чули це іще коли тарифи піднімалися з 4 до 5 гривень, але цього так і не відбулося. Ці всі ультиматуми перевізників про те, що з 8 години та у вихідні не будуть їздити, ми спостерігаємо і зараз. І почалося не сьогодні, а вже давніше. Проте тоді були тимчасові договори, ми не мали такого впливу на перевізників. А зараз в постійних договорах передбачено штрафні санкції, також ми можемо навіть розірвати договір, у разі його недотримання. Регулярність перевезення повинна бути не меншою 90%, випуск машин – не менше 70%, санітарний стан та інші. Тому будемо штрафувати перевізників і стимулювати їх до кращої роботи”, – додає Олег Партика.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі