Міськрада Львова подарувала 11 квартир дітям-сиротам

На 2019 рік на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа передбачено 4 млн. грн.

Минулого року у Львові придбано 11 квартир для дітей-сиріт: на придбання квартир з міського бюджету було виділено 5 млн. грн.

Про це сьогодні, 1 лютого, інформує прес-служба ЛМР.

«Мета міста — щоб усі діти виховувались в сім’ях, а діти-сироти, які досягли повноліття, мали своє окреме помешкання. Відповідно торік Львівська міська рада спільно з опікунами придбала 9 квартир для осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що кватири придбано в рамках унікальної для України Міської цільової програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016−2025 роки. Також 2 квартири придбано у співфінансуванні з ОДА. На придбання квартир з міського бюджету було виділено 5 млн. грн, хоча спочатку було заплановано виділити лише 2 млн. грн.

«Минулого року нам вдалося купити найбільшу кількість квартир за час дії програми — 9 квартир. Також 2 квартири для осіб з числа дітей-сиріт придбано за програмою співфінансування з ОДА. На придбання квартир з міського бюджету було виділено 5 млн. грн, хоча спочатку передбачалося 2 млн. грн. Тому, минулого року нам вдалося придбати більше квартир, ніж в попередні роки. Варто відзначити, що минулого року ми також ще 9 квартир закріпили за дітьми-сиротами”, — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами, на 2019 рік на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа передбачено 4 млн. грн.

Нагадаємо, за інформацією управління житлового господарства Львівської міської ради, 9 квартир (8 однокімнатних та 1 двокімнатна), загальною площею 356,4 кв. м., для осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, придбано за програмою співфінансування з опікунами або особами з числа дітей, позбавлених батьківського піклування (міські кошти 3 839 606 грн., кошти фізичних осіб — 1 862 238 грн.). Вартість придбаних квартир становить 5 701 845 грн. (у відсотках: кошти міста — 67%; кошти фізичних осіб — 33%).

Окрім того, також 2 квартири для осіб з числа дітей-сиріт придбано за програмою співфінансування з ОДА (кошти міста — 1 202 235 грн, кошти ОДА — 399 420 грн).

Додамо, що у Львові, ухвалою Львівської міської ради № 788 від 14.07.2016 року, затверджена Міська цільова програма співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016−2025 роки, а ухвалою Львівської міської ради від 13.07.2018 № 3745 затверджена Міська програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та громадян, які до досягнення ними повноліття мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування на 2018−2022 роки.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі