Митники вуличили контрабанду на 4,6 млн гривень

Четверо громадян Китаю намагалися пронести через митний контроль повні валізи кубинських сигар та гомеопатичних препаратів із отрути блакитного скорпіона. Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби України. “Четверо громадян...
митниці

Четверо громадян Китаю намагалися пронести через митний контроль повні валізи кубинських сигар та гомеопатичних препаратів із отрути блакитного скорпіона.

Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

“Четверо громадян Китаю, троє чоловіків та жінка, які прилетіли через аеропорт “Бориспіль” з Куби транзитом через Францію, намагалися пронести “зеленим коридором” повні валізи кубинських сигар та гомеопатичних препаратів. Загалом у цих подорожуючих було 12 валіз такого багажу”, – йдеться у повідомленні.

Інспекторами митного контролю було вилучено 5 831 кубинську сигару та 717 упаковок дорогих гомеопатичних препаратів.
Сигари були преміум-класу, запаковані у презентабельні лаковані дерев‘яні коробки з сертифікатами.

“Зокрема, це преміум-сигари ручної скрутки брендів Montecristo, Cohiba, Trinidad, Bolivar вартість упаковки з 10-25 сигар яких в Україні коштує в середньому 6 – 9 тисяч гривень”, – повідомили в ДМСУ.

Загальна ж вартість виявлених гомеопатичних препаратів, які виготовляються з отрути блакитного скорпіона, становить майже 2 мільйони гривень.

Загальна вартість вилученого у трьох пасажирів склала 4,6 млн грн. Вартість сигар та препаратів у четвертого громадянина наразі підраховується.

Стосовно чотирьох громадян Китаю Київською митницею складено протоколи про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України.

По завершенні провадження матеріали цих справ митниця скерує до суду.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі