ОНОВЛЕНО: Банкрутство ПрАТ «Галичина» не підтвердилось

Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ "Галичина" та відкрив ліквідаційну процедуру

Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ “Галичина” та відкрив ліквідаційну процедуру.

Відповідне рішення суду від 30 серпня 2018 року оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє Укрінформ.

“З дня прийняття господарським судом постанови про визнання Приватного акціонерного товариства “Галичина” банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо”, – йдеться в судовому рішенні.

Згідно з реєстром вимог кредиторів, загальна кредиторська заборгованість ПрАТ “Галичина” становить 1,182 млрд грн. Наявні активи підприємства становлять 231,796 млн грн.

Втім варто зазначити, що молочна продукція “Галичина” з прилавків не зникне. Як зазначили в компанії власником торгової марки “Галичина” є компатія ТОВ “Молочна компанія “Галичина”. “Наше підприємство працює у штатному режимі. Постановою Господарського суду Львівської області від 30.08.2018р. у справі №914/3734/15 визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру щодо ПрАТ «Галичина». Натомість власником торгової марки є компанія ТОВ “Молочна компанія “Галичина”, яка продовжує та розширює свою діяльність на ринку молочної продукції”, – прокоментували у компанії.

Водночас вони зазначили, що ліквідаційна процедура щодо ПрАТ “Галичина” не позначиться на випуску продукції.

Варто також зазначити, що вимоги за зобов’язаннями ПрАТ “Галичина” можуть бути пред’явлені протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання підприємства банкрутом.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі