Монастирський храм у Підкамені відреставрують за 28 мільйонів

Оголошено пошук підрядника для виконання робіт

У ЛОДА шукають підрядника для комплексної реставрації Монастирського храму з дзвіницею, що розташований у смт. Підкамінь Бродівського району Львівської області.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Замовником реставрації храму є Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації. Він оцінив роботи у 28 мільйонів 551 тисячу гривень.

Згідно з технічним завданням, планують провести чистку та реставрацію фасадів, закарбування тріщин, встановлення плит, оздоблювальні роботи (штукатурка, фарбування, позолочення), облаштування сходів та огорожі. Також заново будуть розробляти віконні та дверні коробки.

Окрім того, технічним завданням передбачено відновлення дзвіниці храму та впорядкують територію навколо нього під невеликий парк.

Аукціон з пошуку підрядника розпочнеться 15 листопада 2018 року, а закінчити реставрацію планують 31 грудня 2020 року.

Додамо, що Монастирський храм є пам’яткою архітектури національного значення XV-XVIII ст. з охоронним номером – 407. Минулого року храм виграв 24 мільйони гривень для своєї реставрації в рамках міжнародного проекту “Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні”. Його планують зробити паломницьким осередком.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини