Монетизація субсидій: Уряд виплатив уже близько 350 мільйонів

З 12 березня почались виплати монетизованих субсидій через мережу банку.

В уряді заявили, що програма монетизації субсидій проходить злагоджено, і виплачено вже близько 350 мільйонів гривень.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

“Ми виплатили вже близько 350 млн грн субсидій. Процес пішов. Ці гроші належать українцям. Фактично до нового опалювального сезону прийдемо з працюючою системою”, – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За даними “Ощадбанку”, з 12 березня почались виплати монетизованих субсидій через мережу банку. Зокрема, в перший день виплат через систему платежів “Швидка копійка” виплачено субсидій на суму 19,4 млн грн, які були оформлені 11172 переказами. На карти зараховано 204 224 перекази на сумму 333,4 млн грн.

Раніше в уряді пояснили, що робити з невикористаною субсидією.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше.

Якщо домогосподарство економило чи отримало субсидію «заднім числом» за ті місяці, коли оплата комунальних рахунків відбувалася власними грошима, воно має право вимагати зменшеної за лютий платіжки на суму невикористаної житлової субсидії.

Це право гарантовано Постановою КМУ 848. Якщо на рахунках лежить чимала переплата, домогосподарство може розраховувати на ці кошти також і в квітні.

категорії
Суспільство

Публікації по темі