Мотор Січ відновить польоти з Києва в Ужгород

Влада Закарпаття домовилися з перевізником про відновлення маршруту, але вже без пересадки у Львові.

Влада Закарпаття домовилися з перевізником про відновлення маршруту, але вже без пересадки у Львові.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс в Facebook.

Як наголосив Михайло Рівіс, влада краю, його жителі та гості зацікавлені у відновленні авіаційного сполучення між Ужгородом і Києвом, як то було раніше – хоча б 5 днів на тиждень, тож докладають усіх зусиль, аби це відбулося. На жаль, через закінчення Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху, виконання авіарейсів було призупинено. Тож, за словами очільника облради, орієнтовно 30 травня цього року цю важливу Угоду буде підписано. Аби аеропорт діяв, мав європейську безпекову сертифікацію і влада краю, і її депутатський корпус робили все для цього.

“На сьогодні виконується один авіарейс з аеропорту «Ужгород» за маршрутом: Ужгород – Київ через Львів, а це -12 рейсів у місяць. Однак людей не влаштовує, що літак відправляється по п’ятницями, коли всі офіційні установи у столиці завершують робочий тиждень і по суті не вирішити жодного ділового питання, доймає чимала тривалість польоту, висока вартість квитка– майже понад 4 тис грн”, – йдеться у повідомленні.

Представники авіакомпанії пояснили, що це базова вартість квитка, куди входить утримання екіпажу, послуги інших дотичних служб. Буде заповнюваність літака, то буде і змога проаналізувати ситуацію та вести мову про його здешевлення. Наразі авіакомпанія несе збитки, а тому представники запропонували винайти можливість їх компенсації.

Під час зустріччі було домовлено, що запровадять польоти з 3 червня 3 рази на тиждень – понеділок, середа, пятниця. При потребі збільшення частоти до щоденних. Вартість квитка становитиме від 2700 гривень.

Нагадаємо, що свою роботу рейс відновив ще у березні. Про це повідомляв Міністр інфраструктури України, а також наголошував, що відновлення та розвиток регіональних аеропортів визначено пріоритетом діяльності Міністерства.

категорії
Суспільство

Публікації по темі