МОЗ планує залучати приватні інвестиції для розвитку медустанов

Міністерство охорони здоров'я України до кінця року планує визначити пілотні проекти в регіонах і чіткий алгоритм державно-приватного партнерства для бізнесу.

Міністерство охорони здоров’я України до кінця року планує визначити пілотні проекти в регіонах і чіткий алгоритм державно-приватного партнерства для бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

У МОЗ зазначають, що більше 50% проектів державно-приватного партнерства, які сьогодні подаються на розгляд в Мінекономрозвитку – це проекти в сфері охорони здоров’я.

“Нова модель української системи охорони здоров’я, яку зараз впроваджує МОЗ України, є привабливою для бізнесу та інвестицій. З іншого боку – держава завжди вимагає додаткових фінансових ресурсів. Автономізація медичних закладів та перехід на новий рівень якості медпослуг вимагає нової сучасної техніки, комфортних умов для пацієнтів тощо. Саме тому державно-приватне партнерство в системі охорони здоров’я України зараз актуально, як ніколи”, – сказав заступник міністра Роман Ілик.

За його словами, саме перехід на нову модель фінансування – оплату за пацієнта, дає можливість адаптувати і впровадити в Україні світовий досвід державно-приватного партнерства.

У вересні Міністерство планує завершити роботу над методологічними рекомендаціями для медустанов і бізнесу, яким чином почати реалізацію проектів партнерства. До кінця року – визначити пілотні проекти в регіонах і представити їх на розгляд інвесторів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі