МОЗ пропонуватиме вдвічі підвищити зарплату медикам із липня

Міністерство охорони здоров'я ініціюватиме зміни до бюджету для того, щоб вдвічі підвищити зарплату медпрацівникам із 1 липня.

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме зміни до бюджету для того, щоб вдвічі підвищити зарплату медпрацівникам із 1 липня.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу 9 травня.

Він зазначив, що міністерство зробило попередні розрахунки — для підвищення зарплат медикам потрібно додатково близько 11 млрд грн з 1 липня.

«Зараз ми розрахуємо вже більш ретельно та будемо подавати відповідну пропозицію щодо внесення змін до державного бюджету для того, щоб ми змогли підняти зарплату до 50% нашим медпрацівникам із 1 липня», — сказав Степанов.

Міністр додав, що вважає, що протягом років незалежності над українськими медиками «проводять експерименти і думають, чи виживуть вони на цю заробітну плату».

25 квітня Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою медики, які працюють з хворими коронавірусом, будуть отримувати підвищену заробітну плату. Раніше медикам, які працюють над ліквідацією епідемії коронавірусу, обіцяли надбавку до заробітної плати в розмірі до 200%.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі

Новини