На будівництво “Документ – Сервіс Дрогобич” витратять 25 мільйонів

Перемогу у тендері здобула компанія ТОВ "Бізнес-Вектор ДК".

Відбувся аукціон на визначення переможця тендеру на створення центру “Документ – Сервіс Дрогобич”. Перемогу здобула ТОВ “Бізнес-Вектор ДК”.

Результати тендеру опубліковані 3 вересня у системі Prozorro.

Завершився аукціон з визначення підрядника на будівництво центру “Документ – Сервіс Дрогобич”. Тендер був оголошений 17 серпня 2018 року Комунальним підприємством “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міської ради.

Як зазначено на порталі публічних закупівель Prozorro, переможцем визначено компанію ТОВ “Бізнес-Вектор ДК”, яка виконуватиме роботи по створенню згаданого центру за 25 млн 998 тисяч гривень.

Як повідомив журналісту ІА «Вежа» Терлецький Зеновій, який вказаний контактною особою у поданому тендері, будівництво розпочнеться одразу після офіційного оголошення переможця та триватиме до 31 грудня 2019.

Зазначимо, згідно інформації порталу Youcontrol директором компанії-переможця є Дідик Тарас, який, окрім ТОВ «Бізнес-Вектор ДК», є директором одразу кількох компаній, які надають послуги організації будівництва будівель: МПП “МІЛІНА”, ТОВ “ЛІСКИ ІНВЕСТ БУД”, ТЗОВ “ЛІК”, ТЗОВ “ЗАХІДБУДКАПІТАЛ” та в минулому ще кількох підприємств.

Конкуренцію стороною в аукціоні була компанія “ВЕЛЬТ КАПІТАЛ”, яка запропонувала більшу вартість виконаних послуг.

Як зазначає замовник, створення подібного центру покращить надання публічних послуг для мешканців Дрогобицького регіону.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі