“На дорогах з бруківки треба передбачати зручні пішохідні переходи з альтернативних матеріалів”, – Лев Парцхаладзе

Запропоновані зміни в ДБН передбачають на вулицях змощених природньою бруківкою чи грубоколотим каменем облаштувати пішохідні переходи альтернативними матеріалами для зручності пересування.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1010565479137891&set=a.126059140921867&type=3&theater

Лев Парцхаладзе запропонував внести у ДБН рекомендаційну норму – облаштовувати переходи ні вулицях з бруківки альтернативними матеріалами.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Створюємо якісну пішохідну інфраструктуру. Зокрема, на дорогах з бруківки хочемо передбачити зручні пішохідні переходи з альтернативних матеріалів”, -повідомив Лев Парцхаладзе.

Запропоновані зміни в ДБН передбачають на вулицях змощених природньою бруківкою чи грубоколотим каменем облаштувати пішохідні переходи альтернативними матеріалами для зручності пересування. Це може бути бруківка, але дрібна, або штучна плитка. Такі зміни сприятимуть влаштуванню реального універсального простору, який буде зручний для всіх: батьків з маленькими дітьми на колясках, осіб з інвалідністю, людей похилого віку та інших маломобільних груп.

“Це не єдина пропозиція вдосконалення пішохідної інфраструктури. Ми продовжуємо роботу над оновленням норм ДБН щодо вулиць і доріг населених пунктів, і в частині інфраструктури для пішоходів також”, – зазначив Лев Парцхаладзе.

Тому, пропонується також переглянути вимоги, щодо ширини пішохідної та інших зон тротуару, та параметри максимально допустимого викривлення пішохідного шляху, передбачити меншу висоту бордюрів на житлових вулицях, в житлових і пішохідних зонах.

Проект змін до ДБН наразі розробляється ДП “ДерждорНДІ”.

категорії
Суспільство

Публікації по темі