На лінію виїхав дев’ятий вагон із «берлінської» партії

До кінця року підприємство планує випустити на лінію до 15 вагонів.
Джерело: city-adm.lviv.ua

Сьогодні, 13 грудня, на лінію виїхав уже дев’ятий вагон із «берлінської» партії. Бортовий номер 1188.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради .

Зазначено, що трамвай отримав відповідну сертифікацію в Україні, а також є застрахованим. Поки що вагони, придбані у Берліні, курсують лише на трамвайному маршруті № 3, але невдовзі курсуватимуть й на інших маршрутах.

«Попередні 8 вагонів, що уже тривалий час працюють на лінії, мають високий рівень експлуатаційної надійності та суттєво різняться за умовами комфорту і якості проїзду у порівнянні із трамвайними вагонами Tatra KT4 SU, які були закуплені до Львова ще у 80-х роках», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

До кінця року підприємство планує випустити на лінію до 15 вагонів, решту 15 планомірно виїздитимуть на маршрут впродовж січня -травня 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Львів отримав перших шість вживаних трамваїв з Німеччини за прямим контрактом між ЛКП «Львівелектротранс» та Муніципальною компанією Берліна. Їх було придбано за кошти ЄБРР.

Як зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ЛКП «Львівелектротранс» проведе переобладнання трамваїв, зокрема будуть замінені широколійні візки на вузькоколійні, що зможуть курсувати вузькоколійною трамвайною мережею міста. «Наразі готові візки для шести трамваїв. Ті візки, котрими були обладнанні німецькі трамваї, будуть розібрані. З них непридатна рама та вісі, але все інше обладнання буде перенесено на наші візки, що зменшить вартість переоснащення трамваїв», – зазначив він.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі