На Львівщині діють понад три тисячі підприємств в галузі освіти

На Львівщині функціонують 3041 підприємств у галузі освіти.

На Львівщині функціонують 3041 підприємств у галузі освіти. Відповідні дані зазначено на карті підприємницької діяльності, створеної Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з картою підприємницької діяльності, кількість  ФОПів – 499, юридичних осіб – 2542.

Варто зазначити, що Львівщина за кількістю ФОПів, що працюють в галузі освіти на 6 місці. Найбільша чисельність в місті Київ (2309). На другому місці – Одеська область із 976 ФОП-ами.

Київ також є лідером за кількістю юридичних осіб – 3571. Після нього Донецька (2847) та Дніпропетровська (2714) області. Львівська область займає четверте місце.

Водночас найменше підприємств освітньої галузі зареєстровано в Чернівецькій та Кіровоградській областях – 1049 та 1074 відповідно.

У Кіровоградській області також найменша кількість ФОПів – 117, а в Чернівецькій –  юридичних осіб у галузі освіти. Там вона становить 877.

Зазначимо, що для створення карти використали інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, яких враховували, не перебувають у процесі припинення своєї економічної діяльності.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі