На Львівщині комфортне бізнес-середовище, – Ірина Савка

Успішна діяльність у Львівській області стала меседжем для інвесторів з інших областей.

Генеральний директор групи Компаній «Continental Farmers Group» – ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Марк Леард відмітив покращення інфраструктури, зокрема, ремонт та будівництво доріг та відкриття нових повітряних сполучень у Львівській області.

Про це розповів Марк Леард у межах зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, яка відбулась 2  листопада, повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації. 

Окрім того, гість привітав Олега Синютку із тим, що він став лауреатом премії «Людина року 2017» у номінації «Регіональний лідер».

«Ми хочемо подякувати вам за вашу підтримку та комфортне бізнес-середовище, яке є на Львівщині», – зазначила заступник директора з зовнішніх питань «Continental Farmers Group»  – ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Ірина Савка.

Ірина Савка додала, що саме успішна діяльність у Львівській області стала меседжем і переконала інвесторів з інших областей.

У свою чергу, очільник Львівщини ознайомив присутніх з успішною реалізацієї проекту Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Прес-служба зазначила, що Львівщина є однією з трьох пілотних областей України, які реалізовують проект «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». 

Завданням програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у Львівській області є забезпечення технічної, аналітичної, методологічної та консультативної допомоги власникам сільськогосподарських земель, фермерам, територіальним громадам, органам влади у напрямку прозорості земельних ресурсів, сприяння наповненню Земельного кадастру та Реєстру прав, ефективного управління земельними ресурсами.

Під час зустрічі сторони також обговорили перспективи подальшої співпраці з групою компаній «Континентал Фармерз Груп» на території Львівської області.

Зазначимо, що Continental Farmers Group – це компанія з іноземними інвестиціями, яка веде свою діяльність в Україні. Основний вид діяльності – вирощування озимих і ярих культур та їх реалізація. Структура підприємства складається з 5 фермерських блоків недалеко від Львова, «Агромарк Юкей» та «Агро ЛВ Лімітед».

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі