На Львівщині обговорили перспективи приєднання громад до міст обласного значення

Станом на 1 січня 2019 року Львівською обласною радою схвалено та затверджено  перспективні плани 18 районів області у складі 85 ОТГ.

У Львівській обласній державній адміністрації провели установчу  партнерську зустріч “Приєднання громад до міст обласного значення та ОТГ Львівської області”.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Метою  заходу є підтримка процесу створення спроможних територіальних громад  в області, а саме з’ясувати позиції сторін, ознайомити учасників з моделлю та принципом складання стратегічних  карт можливостей для ОТГ з центром в місті обласного значення чи інших ОТГ (в контексті стратегій розвитку області).

Відтак, у межах зустрічі обговорили необхідність створення візії, бачення перспектив розвитку після приєднання громад до міст чи ОТГ для обґрунтованої пропозиції суміжним громадам.

Окрім того,  учасники розглянули ключові питання, які виникають у процесі об’єднання.

Зазначимо, адміністративно Львівська область складається із 9 міст обласного значення, 25 міст районного значення, 34 селищ міського типу, 20 районів та 1850 сіл, 40 об’єднаних територіальних громад.

Станом на 1 січня 2019 року Львівською обласною радою схвалено та затверджено  перспективні плани 18 районів області у складі 85 ОТГ.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі