На Львівщині оновили усі сервісні центри МВС

Сервісний центр МВС у м. Дрогобич став останнім.

13 грудня відбулась презентація оновленого приміщення сервісного центру МВС у м. Дрогобич, який став останнім у списку сервісних центрів МВС нового взірця у Львівській області.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Усі сервісні центри МВС нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу та оформлені в єдиному візуальному стилі.

Як зазначила прес-служба, завдяки таким технічним зручностям, як електронна черга та сучасна інформаційна система, процес отримання послуг для громадян значно спростився.

«Тут громадянам надаватимуть послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, довідок про відсутність судимостей тощо. Також центри є інклюзивними, обладнані полицями для буккросингу та дитячими куточками для найменших відвідувачів», – йдеться у повідомленні.

Стосовно населених пунктів, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, то можна скористатися мобільним сервісним центром МВС.

Крім цього, на сайті Головного сервісного центру МВС можна замовити онлайн довідку про несудимість, перевірити свої знання з ПДР на безкоштовному тренажері або ознайомитись з інструкцією для тих, хто хоче вперше отримати водійське посвідчення.

Варто додати, що до кінця 2018 року буде запроваджено сервіс персонального електронного кабінету власника авто.

Зазначимо, що сім сервісних центрів МВС нового взірця вже працюють у м. Львові, м. Новояворівську, с. Червоне Золочівського р-ну, с. Стрільбичі Старосамбірського р-ну, м. Червонограді, м. Самборі та м. Стрию.

категорії
Суспільство

Публікації по темі