На Львівщині підрахували об’єкти незавершеного будівництва

За результатами виїзду робочих груп із обстеження об’єктів незавершеного будівництва вже 78 об’єктів ввели у експлуатацію.

В області введено в експлуатацію 78 об’єктів незавершеного будівництва

За результатами виїзду робочих груп із обстеження об’єктів незавершеного будівництва вже 78 об’єктів ввели у експлуатацію.

Про це 18 вересня повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Під час засідання сесії обласної ради в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Оксана Ткачук розповіла, що за результатами виїзду робочих груп із обстеження об’єктів незавершеного будівництва виявили 783 об’єкти.

«Левова частка об’єктів незавершеного будівництва перебувають у приватній формі власності. За результати виїзду 78 об’єктів уже ввели в експлуатацію. Не введені в експлуатацію 50 об’єктів. На стадії фінансування перебувають 75 об’єктів, окрім того по 276 об’єктах передбачені інші наміри», – зазначила Оксана Ткачук.

Додає, що є об’єкти, які мають 51 % виконання, проте з меншою потребою в дофінансуванні, ніж ті, що завершені на 99%. Тож їх добудовуватиму в порядку черги.

Раніше Оксана Ткачук зазначала, що найбільше об’єктів на стадії будівництва галузевого призначення державної та комунальної форми власності у 2018 році припадають на освіту, а саме – 26 об’єктів. Окрім того, в галузях ЖКГ – 15, охорони здоров’я – 7,  дорожнього господарства – 6, цивільного захисту та культури по 4, спорту – 2.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі