На Львівщині планують придбати житло для дітей-сиріт

На Львівщині планують придбати 12 житлових об’єктів для дітей-сиріт

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам розподілили на проектні, будівельно-ремонтні роботи і придбання житла для дітей-сиріт 13 850,8 тис. грн

Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Вчора, 8 серпня, відбулась відео-нарада в режимі on-line під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе і заступника голови облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, на якій порушили питання розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу і малих групових будинків.

Зокрема, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам розподілили на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, і забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа в сумі 4558,9 тис. гривень для придбання у власність 12 житлових об’єктів для 15 дітей-сиріт і осіб з їх числа.

Загальна вартість об’єктів становить 5611,835 тис. грн, з них кошти місцевих бюджетів – 1052,935 тис. грн.

Окрім цього, також планується виділити земельну ділянку загальною площею 0,0760 га у с. Бірки Яворівського району під будівництво малого групового будинку чи дитячого будинку сімейного типу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі