На Львівщині понад дві тисячі безхазяйних гідротехнічних споруд

На Львівщині триває процес передачі гідротехнічних споруд області у комунальну власність органам місцевого самоврядування.

На Львівщині триває процес передачі гідротехнічних споруд області у комунальну власність органам місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 13 серпня, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Станом на 7 серпня, на території Львівської області налічується – 4206 ГТС, з них – 2364 є безхазяйними.

«У передачі гідротехнічних споруд до органів місцевого самоврядування ми вбачаємо неабиякий позитив, адже за таких умов органи місцевого самоврядування зможуть передавати водойми в оренду, що забезпечить збільшення надходжень до місцевих бюджетів та сприятиме розвитку рибного господарства і дасть можливість створити нові робочі місця», – зазначив Руслан Гречаник.

Також він додав, що передача безхазяйних гідротехнічних споруд в комунальну власність забезпечить утримання інженерних споруд у належному стані.

Загалом органами місцевого самоврядування прийнято 219 рішень сесій щодо взяття на облік 1674 ГТС – з них 18 рішень за І півріччя 2018 року.

Всього на Львівщині передали на баланс місцевих рад 860 ГТС, з них у І півріччі 2018 року – 266 ГТС.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі