На Львівщині проведуть інвентаризацію радіоактивних відходів

Інвентаризацію проведуть до 20 вересня цього року.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розпорядився створити обласну комісію з проведення 7-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів, які перебувають на території Львівської області.

Про це йдеться в Розпорядженні №450/0/5-19 від 11 травня 2019 року.

Згідно з даними документу, буде створено обласну та районні (міські) інвентаризаційні комісії. Після утворення до 10 травня 2019 року комісія має узагальнити відомості про видані дозволи (санітарні паспорти) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізувального випромінювання підприємствами, організаціями, установами, науковими і медичними закладами, діяльність яких пов’язана з використанням джерел іонізувального випромінювання та утворенням радіоактивних відходів, надані Головним управлінням Держпродспоживслужби у Львівській області.

Інвентаризацію проведуть до 20 вересня цього року. Зокрема комісія підготує зведений звіт, аналіз, оперативне вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків, перевірить у разі необхідності та передасть результати інвентаризації РАВ до обласної інвентаризаційної комісії.

Зазначимо, що Порядок проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002) затверджений наказом Державного комітету ядерного регулювання України від 11 лютого 2003 року № 27.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі